Obsah

Bojovníků za svobodu 1547, Čáslav

Sídlo:  Bojovníků za svobodu 1547, Čáslav
Vedoucí učitelka: Jana Mühlová
Vedoucí ŠJ: Romana Přibylová
Telefon: 327 312 070
Tel. jídelna:  327 312 071
E-mail:  strediskoostryroh@seznam.cz

Informace o středisku

Naše školka se nachází v okrajové části města. Budova školy je situována do rozlehlé zahrady ležící uprostřed sídliště a je rozčleněna do 3 pavilonů. Vnitřní prostor školy je členěn do prvních pater, přičemž každá třída má svůj vchod. Součástí školy je i školní jídelna, umístěná v prostředním pavilonu. K jídelně patří i vlastní vývařovna. Velká zahrada se vzrostlou zelení, pískovišti, víceúčelovým asfaltovým hřištěm a zahradním vybavením slouží dětem k hrám, pohybovým aktivitám a pobytům venku

PROVOZ MŠ JE OD 6.15. DO 16.15. HODIN

V provozu jsou čtyři smíšené třídy s celodenním provozem.

1. třída - " U krtečka"
2. třída - " U panenky Notičky"
3. třída - " U pejska a kočičky"
4. třída - " U Kašpárka"

Každá třída má svou hernu, šatnu, umývárnu, kuchyňku, sklad lehátek i lůžkovin a kabinet pro uložené pomůcky, potřebné pro výchovně-vzdělávací práci.
Náhledy do jednotlivých tříd naleznete ve fotogalerii.